ספר מתכונים – תזונה נכונה לבריאות העיניים

לאורך שנות עבודתי כמטפל, נתקלתי בהמון טיפוסים של מטופלים שמתייחסים באופן שונה לבריאותם בכלל ולבריאות העיניים שלהם בפרט. ישנם מטופלים שלוקחים צעד קדימה את הטיפול בעצמם ומלבד הטיפול שהם מקבלים בקליניקה שלי, מקיימים אורח חיים בריא עבור עיניהם.

לעומתם, אני נתקל במטופלים, ששמים את כל יהבם בטיפול העיניים הסיני, אך בחיי היומיום עושים כל "טעות" אפשרית וגורמים לעיניהם נזקים. עבור מטופלים אלו, ועבור כל אדם שרוצה לקחת אחריות על בריאות עיניו, כתבתי את הספר הזה. ישנם נושאים שחשוב לי להעלות למודעות כאשר מטופל מתחיל לטפל בעיניו.

מתכונים לתזונה בריאה לעיניים

מתוך ספר המתכונים לבריאות העיניים – מאת איתי שרף

תפיסתי הטיפולית הינה הוליסטית. אני מאמין בלב שלם, שכאשר אדם לוקח אחריות על בריאותו ולוקח חלק פעיל בריפויו, בנוסף על הטיפול בקליניקה שלי, האיכות הטיפולית הנשמרת לאורך זמן היא הרבה יותר משמעותית. ספר זה מתאים לכל אדם, הרוצה ללמוד דרכים חשובות, יישומיות ויעילות לשמירה על בריאות העין. הספר מתאים למטופלים בקליניקה שלי, שרוצים לשמור על התוצאות והשיפורים שהשיגו וכן גם לאנשים שרוצים למנוע מחלות עיניים.

הספר מכיל מתכונים, עשירים במזונות עם איכויות שונות, לשמירה על בריאות העיניים ובנוסף מכיל המלצות כלליות נוספות לשמירה על בריאות העין. חשוב לציין שההמלצות אינן תחליף לפגישה אצל תזונאי/ת או להמלצות כלשהן בנשוא תזונה מאיש מקצוע. ההמלצות לקוחות מתוך עולם הרפואה הסינית והגישה של המטפלים ברפואה סינית במחלות עיניים. יש להיוועץ עם איש מקצוע בכל שינוי תזונתי כלשהוא. אני מקדיש את הספר הזה לכל מטופליי, אנשים יקרים שאני פוגש מידי יום ורוצים שינוי. כולי תקווה, שספר זה יהווה לעזר ויאפשר לאנשים לשמור על בריאות עיניהם גם מחוץ לקליניקה שלי.

למידע נוסף אודות טיפול טבעי במחלות עיניים ורכישת הספר, צרו קשר