גלאוקומה – טיפול למניעת התדרדרות המחלה

גלאוקומה ברפואה הסינית – ניסיון של אלפי שנים

עומד לרשותך לעצירת התדרדרות המחלה ולשיפור הראייה

 

הרפואה המערבית מטפלת כיום בגלאוקומה בעין באמצעות טיפות להורדת לחץ תוך עיני. לצד החשיבות הרבה של טיפול זה, בקליניקת העיניים של איתי שרף אנו מציעים טיפול יעיל בגלאוקומה שמשלב שיטות ריפוי מהרפואה הסינית, לטובת עצירת הידרדרות המחלה ולשיפור הראייה.

איתי, תודה על כל העזרה בהורדת הלחץ! מי יתן וזה רק ימשיך ככה! תודה על ההשקעה, המסירות והרצינות. בהחלט מועיל ומשפר! שרק ימשיך ככה! אמן! דנה
לקט עדויות מטופלים עם מחלות עיניים בתום סדרת טיפולים בקליניקה

גלאוקומה בעין (ברקית) – לחץ תוך עיני תקין לא תמיד מונע התדרדרות

גלאוקומה היא מחלה כרונית שגורמת נזק לעצב הראייה. לעתים הנזק לעצב הראייה אכן נגרם בעקבות לחץ תוך עיני גבוה. אבל חשוב להבין שלא לכל מי שסובל מלחץ תוך עיני גבוה יש גלאוקומה.

היום ידוע כי לחץ תוך עיני גבוה אינו תמיד הגורם היחידי להיווצרות גלאוקומה וכי ישנם גורמי סיכון נוספים כמו אספקה לקויה של דם אל אזור עצב הראייה.

הטיפולים המקובלים ברפואה המערבית בגלאוקומה בעין מתמקדים כיום בעיקר בפתרונות לשמירה על לחץ תוך עיני תקין. אבל יותר ויותר עדויות מצביעות על כך שעל אף חשיבותם הם לא תמיד מספיקים. מסתבר, שבמקרים מסוימים גם כאשר הלחץ התוך העיני מאוזן ותקין, עלולה להימשך התדרדרות המחלה.

איך הרפואה הסינית עשויה להאט את התקדמות הגלאוקומה

בקליניקת העיניים Clear של איתי שרף צברנו ניסיון רב ומוצלח בטיפול משלים בגלאוקומה בעין הנותן את התוצאות הטיפוליות הטובות ביותר. הטיפול משלב שיטות ריפוי מרפואת עיניים סינית, עם טיפות עיניים מהרפואה המערבית המיועדות לשמירה על לחץ תוך עיני תקין.

  • הרפואה הסינית מציעה פתרונות יעילים להורדה של לחץ תוך עיני גבוה. בהמשך הטיפול, תוך כדי שיתוף פעולה ובאישור הרופא המטפל שלך, ניתן יהיה לבחון מחדש האם יש צורך להמשיך את הטיפול בטיפות הקונבנציונליות ובאיזה מינון.
  • בדיקת לחץ תוך עיני מתבצעת בתדירות הנכונה. רוב חולי הגלאוקומה עוברים את הבדיקה כל 3 חודשים. הרפואה הסינית ממליצה לבצע את הבדיקה לעיתים קרובות יותר כדי לקבל תמונה מלאה על התקדמות המחלה.
  • הרפואה הסינית פותרת כל בעיה מהשורש, במטרה לשפר את מצב הגוף כולו. הטיפול לא עוצר בסימפטום, מחלת העיניים במקרה זה, אלא חוקר את מצב הגוף ככלל, מהבסיס לקצה. לפי תפיסה זו, גלאוקומה היא לא רק מחלה עינית מקומית, אלא היא מושפעת ממחלה מערכתית כלשהי.

  • הרפואה הסינית מסייעת בטיפול בתסמינים נוספים שעשויים להיות לחולי גלאוקומה כגון לחץ דם גבוה, ערכים גבוהים של כולסטרול ועוד.
  • גלו את כל יתרונות הטיפול של הרפואה הסינית במחלות עיניים

מחלוצי המטפלים בגלאוקומה ברפואה סינית

לאיתי שרף ניסיון רב בטיפול לעצירת ההתדרדרות של גלאוקומה, ובשיפור הראייה של מטופלים הסובלים מגלאוקומה.

איתי שרף הוא מטפל עתיר ניסיון ברפואה סינית ומחלוצי תחום רפואת העיניים הסינית בישראל. הוא מצטיין קמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב, הוכשר אצל מומחים בעלי שם עולמי בתחום רפואת עיניים סינית ומשתמש בידע רב הערך שרכש על מנת להאיר את עולמם של הסובלים ממחלות עיניים.

התוצאות המרשימות של איתי לאורך שנות קיומה של הקליניקה מעידות על כוחה האדיר של הרפואה הסינית ועל חשיבות שילובה בטיפול במגוון מחלות עיניים.

קליניקת Clear מציעה לך סדרת טיפולים ייחודית, המותאמת ללוח הזמנים שלך, ומשלבת את כל הכלים העומדים לרשות הרפואה הסינית בטיפול במחלות עיניים, לפתרון התדרדרות מחלת הגלאוקומה הפוגעת באיכות חייך, ולהשבתם במהרה למסלולם התקין.